Ewa Worotyńska Kos

Doradca & Coach Kariery

Witam Cię na mojej stronie. Jestem Certyfikowanym Doradcą Zawodowym, Coachem ICC (The International Coaching Community) i Coachem NVC (Porozumienie bez przemocy).

Od 20 lat prowadzę szkolenia i warsztaty z rozwoju zawodowego i osobistego. Z wykształcenia psycholog społeczny.

Zajmuję się szeroko rozumianym doradztwem w karierze, rozwojem zawodowym młodzieży i dorosłych oraz Life & career coachingiem. 

W swojej pracy opieram się na chrześcijańskiej wizji człowieka. Uwzględniam duchowy wymiar i związane z nim potrzeby. Moim celem jest wspieranie zdrowego rozwoju człowieka w jego relacji z Bogiem i ludźmi. W mojej pracy z ludźmi najważniejsza jest umiejętność zrozumienia tego, do czego zmierzają, jakie jest ich powołanie zawodowe, czego oczekują i czy jest coś, co blokuje ich przed realizowaniem powołania. Myślę, że każdy człowiek jest obdarzony przez Stwórcę czymś wyjątkowym, posiada unikalne predyspozycje i talenty, które są jemu dane i zadane.

Zapraszam Cię, jeśli chcesz świadomie planować swoją karierę, zmienić pracę, poprawić jakość swojego życia zawodowego, nie wiesz jaki zawód wybrać, tkwisz  w poczuciu „nie mogę”, brakuje ci perspektyw, nie masz na nic czasu, odczuwasz potrzebę zmiany, nie wiesz jaką drogą masz pójść, masz poczucie, że coś cię blokuje przed realizacją celów.

Prywatnie - jestem żoną oraz mamą 3 dzieci, miłośniczką duchowości Ignacjańskiej i Porozumienia bez przemocy (NVC).

JSZ_3853.JPG