top of page

Ewa Worotyńska Kos

Doradca zawodowy, Coach, Terapeuta NVC & TSR

Witam Cię na mojej stronie. Jestem Certyfikowanym Doradcą Zawodowym, Coachem ICC (The International Coaching Community) i Coachem NVC (Porozumienie bez przemocy). Jestem terapeutą Skoncentrowanym na Rozwiązaniach CTSR w trakcie certyfikacji.

Od 20 lat prowadzę szkolenia i warsztaty z rozwoju osobistego i zawodowego. Z wykształcenia psycholog społeczny.

Zajmuję się szeroko rozumianym doradztwem w karierze, rozwojem zawodowym młodzieży i dorosłych oraz Life & career coachingiem. Specjalizuję się w komunikacji opartej na metodzie "Porozumienia bez przemocy" Marshalla Rosenberga, coachingu zorientowanym na rozwiązania i potrzeby.

W swojej pracy opieram się na chrześcijańskiej wizji człowieka. Uwzględniam duchowy wymiar i związane z nim potrzeby. Moim celem jest wspieranie zdrowego rozwoju człowieka w jego relacji z Bogiem i ludźmi. Jest dla mnie ważna umiejętność zrozumienia tego, do czego zmierzają, jakie jest ich powołanie zawodowe, czego oczekują i czy jest coś, co blokuje ich przed realizowaniem powołania. Myślę, że każdy człowiek jest obdarzony przez Stwórcę czymś wyjątkowym, posiada unikalne predyspozycje i talenty, które są jemu dane i zadane.

Zapraszam Cię, jeśli chcesz świadomie planować swoją karierę, zmienić pracę, poprawić jakość swojego życia zawodowego, nie wiesz jaki zawód wybrać, tkwisz  w poczuciu „nie mogę”, brakuje ci perspektyw, nie masz na nic czasu, odczuwasz potrzebę zmiany, nie wiesz jaką drogą masz pójść, masz poczucie, że coś cię blokuje przed realizacją celów.

 

Posiadam certyfikację:

  • Coaching ICC

  • Team Coaching ICC

  • Coaching NVC (Non Violent Communication)

  • Thomas International,

  • Extended DISC,

  • Team Work Facilitation Extended DISC,

  • Podróż Bohatera,

  • Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach CTSR

Towarzyszę w rozwoju menadżerom, organizacjom, przedsiębiorcom, zespołom, studentom. Od lat działam na rzecz tworzenia systemów, relacji, biznesów w oparciu o NVC uwzględniając dialog, szacunek i zaufanie.

Z radością i pasją wdrażam projekty:  „Talenty Politechniki”, „Przywództwo z empatią” oraz piszę artykuły o tematyce psychologicznej, przywództwa i empatii. W swojej pracy łączę różnorodne podejścia.

Prywatnie - jestem żoną oraz mamą 3 dzieci, miłośniczką duchowości ignacjańskiej.

JSZ_3853.JPG
bottom of page