top of page

NOWY PROJEKT 2024
Nordic Walking z psychologiem

Nordic Walking - coś więcej niż tylko spacery!

Zapraszamy do zapisów

Nordic Walking z Psychologiem: Twoja ścieżka do zdrowia fizycznego i emocjonalnego

Witam w unikatowym programie „Nordic Walking z Psychologiem”, gdzie łączymy siłę aktywności fizycznej z rozmowami terapeutycznymi w grupie. Jestem pomysłodawcą tego programu, który jest dedykowany wszystkim, którzy szukają harmonii zarówno w ciele, jak i umyśle.

Skąd ten pomysł? Dlaczego to robię?

Zainspirowały mnie metody stosowane przez niemieckich psychoterapeutów wspieranych neurobiologią, którzy oprócz klasycznej terapii, leczą swoich klientów ruchem i mają niesamowite rezultaty. 

 • Jest to połączenie ruchu i rozmowy: podczas marszu z kijkami nordic walking prowadzimy inspirujące rozmowy, które pomagają w odkrywaniu nowych perspektyw i rozwiązań życiowych.

 • Zapewniamy wsparcie psychologiczne w naturalnym otoczeniu, wykorzystujemy terapeutyczną moc natury.

 • Ważne dla nas jest indywidualne podejście: zadajemy ważne pytania i skupiamy się na Twoich unikalnych potrzebach, aby wspólnie znaleźć najlepsze drogi równowagi psychicznej.

20231209_115741.jpg

Jakie korzyści przynosi nasz program?

 1. Zdrowie fizyczne: Nordic walking to doskonała forma aktywności, która wzmacnia ciało, poprawia kondycję i wspiera zdrowie serca. Więcej o fizycznych korzyściach przeczytasz tutaj: ARTYKUŁ

 2. Zdrowie psychiczne: dzięki endorfinom wydzielanym podczas aktywności fizycznej, szybciej osiągasz równowagę emocjonalną, neurologiczną i psychiczną.

 3. Skuteczna pomoc: Jestem przekonana, że nasz program okaże się niezwykle skutecznym sposobem na radzenie sobie ze stresem, lękiem i innymi wyzwaniami życiowymi.

 4. Profesjonalna technika chodzenia, nauczymy Cię wszystkiego od podstaw

 5. Dobór odpowiednich kijów nordikowych

Dla kogo jest nasz program?

 • Dla osób szukających innowacyjnych metod wsparcia psychicznego.

 • Dla tych, którzy chcą połączyć dbałość o zdrowie fizyczne z rozwojem emocjonalnym.

 • Dla każdego, kto pragnie odkryć nową ścieżkę do lepszego życia.

 • Dla osób w każdym wieku

 • Dla osób, które raczej nie lubią intensywnych treningów fizycznych, ale chcą coś zrobić dla swojego ciała.

Grupa spacerowa

Dołącz do nas!

Jeśli jesteś gotowy na zmianę, dołącz do naszego programu „Nordic Walking z Psychologiem”. Przejdź swoją ścieżkę do zdrowia fizycznego i emocjonalnego w towarzystwie profesjonalistów, którzy Cię zrozumieją i wesprą.

Skontaktuj się ze mną już dziś:

📧terapia.ewakos@gmail.com

📞516 439 360, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć swoją podróż do lepszego samopoczucia!

Chodzimy raz w tygodniu - w sobotę lub niedzielę

Startujemy rano około godziny 10.00

Chodzimy w Lesie Gałkowskim, Wiączyńskim, Tuszyńskim w Łodzi

Cena 20 zł za zajęcia

O mnie

Ewa Worotyńska Kos

Instruktor Nordic Walking

Psycholog, terapeuta TSR

Pamiętam, że w dzieciństwie zawsze bardzo dużo chodziłam. Brzegiem plaży przemierzałam kilometry z moją mamą. Natomiast nigdy za bardzo nie lubiłam intensywnych treningów lekkoatletycznych,  wysiłku fizycznego, aerobiku itp.

To mnie bardzo męczyło i nie sprawiało satysfakcji.

Przez wiele lat nie robiłam fizycznie nic, ale wiedziałam, że to nie jest zbyt zdrowe, próbowałam różnych form aktywności z marnym skutkiem. Do wszystkiego się zmuszałam i mój "mięsień woli" na tyle się osłabił, że całkiem się zniechęciłam do jakiegokolwiek sportu. Przełom nastąpił 8 lat temu, kiedy po prostu wyszłam na długi spacer. Pomyślałam wtedy - przecież ja kocham chodzić!!! Wróciłam do tego, co robiłam w dzieciństwie, ale już bardziej profesjonalnie. Zaczęłam chodzić z kijami, a w zeszłym roku zrobiłam kurs instruktora, aby zarażać innych tą formą uprawiania sportu. Zapraszam wszystkich, którzy chcą spróbować tej formy aktywności i połączyć to z grupową terapią.

 

Messenger_creation_5f71631e-1a89-4f6d-bd34-09df1d083494.jpeg
bottom of page